Wolfberry Kustovnice čínská (goji) 1kg

Z nutričního hlediska jsou Goji jedním z nejhodnotnějšího druhu ovoce.Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních a dále 21 stopový...číst dále
Wolfberry Kustovnice čínská (goji) 1kg
400 Kč
400 Kč / kg
KódWOLF-00026
Skladem > 5 ks
Osobně na prodejně:zítra
Přepravní společností:středa 22.5
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte dopravu zdarma.
Popis

Kustovnice čínská (nebo goji či goja) je asi 150 cm vysoký keř s oranžovými plody a roste v jihovýchodní Asii od subtropů až po Himaláje. Půda, na které se jí v této oblasti daří, je obzvlášť bohatá na minerály, mnoho řek a potoků navíc zajišťuje celé úrodě maximální množství dalších látek, které jsou mimořádně cenné pro lidský organismus.

 Říká se že:
Plody goji - jsou výjimečně silnými antioxidanty což jsou látky, které neutralizují volné radikály, a proto působí proti stárnutí. Goji se pěstuje v oblastech Himalájí, kde se lidé dožívají průměrného nejvyššího věku. Plody goji jsou jedním z nejbohatších zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na Zemi. Látky, které plody goji ohsahují mohou působit proti stárnutí, posilovat imunitní systém, zlepšovat paměť a zrakovou ostrost, pomáhají při impotenci a POZOR mají afrodiziakální účinky.

 

 

Goji na hubnutí ???? Jako podpora proč ne? Mimo jiné totiž  Goji zahání pocit hladu. Ale pozor jenom jako doplněk určitě nenahradí porci jídla. Takže rozumně.


Kustovnice čínská denní dávka: Ideální denní konzumace je 10 až 20g sušených plodů.
Goja se dá podobně jako rozinky jíst v sušené podobě, ale běžně se přidává do cereálii, jogurtů, koláčů, rýže či do ovocných koktejlů nebo k přípravě čaje. .

 

 

Goji doporučuji skladovat v uzavřené sklenici bez přístupu vzduchu. Pokud, ale potřebujete, aby byla vláčná tak k ní přidejte kousek jablíčka.


Příprava goji čaje: cca 3 čajové lžičky goji přelijte horkou vodou (cca 3/4l ) a nechte 3-5 minut odstát. Čaj poté můžete přisladit medem a plody kustovnice čínské následně zkonzumovat.


Naše nabízená kustovnice je výborné kvality a hodí se i na přípravu spousty zdravých receptů.
Země původu: Čína, provincie Ningxia


Dáváme poštovné zdarma

Vyberte si u nás dobroty alespoň za 1500 Kč a za poštovné nám zaplatíte jen tím, že jste.


Máme rádi ekologii
Planetu se snažíme zahlcovat nejméně, jak to jenom jde. Využíváme pouze opakovaně použitelné obaly, takže už žádné nové nemusíme nakupovat.


Víme, co prodáváme
Potraviny, které v e-shopu nabízíme, sami dobře známe. Vaříme z nich a máme je rádi.


Nabízíme pouze kvalitu
Nesaháme hned tak po něčem. Chceme pro vás jen to nejlepší a dodavatele i výrobky si pečlivě vybíráme.


Máme fajn ceny
Naše práce nás naplňuje, proto chceme být nadále co nejvíc cenově dostupní pro každého z vás.