Topnatur Vajahit náhražka vajec při pečení 200g

Topnatur Vajahit náhražka vajec při pečení 200g
Vajahit je výrobek na bázi sójové bílkoviny, škrobu, syrovátky a kukuřičné mouky, který při běžném kuchyňském užívání zcela nahradí vejce.
Naše cena: 40,90 Kč s DPH
204 Kč / kg
Dostupnost:
Skladem Chrudim 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódV1VEGA-0102
PopisParametry

Na rozdíl od vajec Vajahit obsahuje miminální množství cholesterolu a je tak vhodný pro antisklerotickou dietu. Vajahit se dobře osvědčil při pečení i vaření.

Používá se např. do palačinek, buchet, bramboráků, na obalování – zkrátka všude tam, kde použijete celé vejce nebo žloutek. Díky jednoduchému použití a praktickému balení poslouží i na cestách. Při použití Vajahitu k přípravě pokrmů má surovina velmi dobrou pojivost a žlutavou barvu. Složení: Kukuřičná mouka, sušená syrovátka, sojová mouka, sojový lecitin, barvivo kurkuma

Návod k přípravě: Prošleháním 10 g Vajahitu (cca 1 polévková lžíce) a 40 ml vody nahradíme 1 vejce, anebo promícháním 10 g Vajahitu s 20 ml vody nahradíme 1 žloutek. Před vlastním použitím není nutné samostatné rozpouštění.

Ideální pomocník pro přípravu palačinek, kynutých a listových těst, perníků i cukroví. Všestranně použitelný v kuchyni při obalování řízků z masa a zeleniny. Po každém použití pečlivě uzavřete vnitřní i vnější obal (zamezíte tím tuhnutí směsi). Alergeny: Laktóza, mléčná bílkovina, sója.

Ve výrobě se zpracovává sója, sušené mléko a obiloviny obsahující lepek.

Parametry a specifikace

Smrkáček