To jsem já majitelka

Pavlína Jirsáková majitel obchodu

Podnikat se zdravou výživou jsem začala v roce 2008. Mé dceři bylo 9 let a já si stále víc uvědomovala důležitost zdravého stravování pro všechny mé blízké. V našem okolí byla tehdy nabídka opravdu špatná a já se s tím odmítala spokojit. Chyběla mi hlavně kamenná prodejna, kde bych mohla nakoupit v dobré kvalitě. Proto jsem se rozhodla s tím sama něco udělat.

Nejdříve jsme v Chrudimi otevřeli naši první kamennou prodejnu s prodejní plochou 80 m2. Brzy nato jsme spustili e-shop www.bio-natural.cz. V té době jsme ještě pořádně nevěděli, jak trh se zdravým jídlem funguje, a spoustu produktů jsme teprve zkoušeli. Některé kroky nám vycházely skvěle, jiné vůbec. Za chodu jsem se sama učila s potravinami pracovat a vařit z nich zdravě, chutně a pro radost.

Těžké začátky jsme ale nakonec překonali. V roce 2009 jsem porodila syna a rok nato otevřela přímo v centru Pardubic naši druhou prodejnu. Hodně jsme rozšířili sortiment, který tady nabízíme na prodejní ploše přes 120 m2.

V roce 2018 jsem prodejnu v Chrudimi prodala a začala se naplno věnovat prodejně v Pardubicích a našemu shopu.  Stále se snažíme vycházet vám vstříc, nepřestáváme objevovat nové a nové věci, které nás samotné baví.

Já osobně jsem velkým zastáncem zdravé výživy už dlouhá léta. Ráda experimentuji při vaření a ve svém životě hledám stále nové výzvy. Odpočívám při sportu a nikdy neříkám, že něco nejde. Naopak se vždy snažím dokázat, že se vše dá nakonec nějak vyřešit.

Přesto si moc dobře uvědomuji, že by mé podnikání jen těžko dospělo do dnešní podoby bez velké podpory rodiny a hlavně mého manžela.