Sonnentor Poznávací sada "Ochutnej" BIO 31,4g

Sonnentor Poznávací sada "Ochutnej"  BIO 31,4g
„Poznávací sda“ se postará o zvláštní rozmanitost – může být ochutnána široká paleta SONNENTOR čajů. Baví a chutná přímo nebesky! Nápad na milý dárek!
Naše cena: 94,00 Kč s DPH
299 Kč / 100 g
Dostupnost:
Skladem Pardubice > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
zítra
Přepravní společností:
pondělí 26.3
KódV1SHOP-0001
PopisParametry
Poznávací sada – „užívejte si rozmanitost“. „Poznávací sda“ se postará o zvláštní rozmanitost – může být ochutnána široká paleta SONNENTOR čajů. Baví a chutná přímo nebesky! Nápad na milý dárek! Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250ml), přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. louhovat. Skladovat v suchu a chladu. Návod k přípravě zeleného a bílého čaje: čajový sáček na šálek (cca 250ml), přelijte horkou vodou (70-80°C) a nechte 2-3 min. louhovat. Skladovat v suchu a chladu. Další nápady na milé dárky: oblíbená Adventní sada od SONNENTORU: 24 různých druhů čajů v nálevových sáčcích. Užívejte a ochutnejte rozmanitost. Na každém přebalu nálevového sáčku je milá kresba, ve které je zapracováno číslo od 1 do 24 – pro každý den jeden čaj! Složení: Srdeční záležitosti bio, Děkuji bio, Čepice plná spánku bio, Ovocná symfonie bio, Čaj štěstí bio, Knedlík v krku bio, Ovocný sen bio, Základy rovnováhy bio, Dobrá nálada ovocná bio, Pro dobrý pocit v břiše bio, Osvěžení bio, Dobré ráno bio, Raráškův kouzelný nápoj bio, Rooibos vanilka bio, Relaxační čaj s.v Hildegardy bio, Bílý čaj Herkules bio, Zázvor energie bio, Dobrý večer bio, Jarní políbení bio, Anděl strážný bio
Parametry a specifikace


Dáváme poštovné zdarma

Vyberte si u nás dobroty alespoň za 1500 Kč a za poštovné nám zaplatíte jen tím, že jste.


Máme rádi ekologii
Planetu se snažíme zahlcovat nejméně, jak to jenom jde. Využíváme pouze opakovaně použitelné obaly, takže už žádné nové nemusíme nakupovat.


Víme, co prodáváme
Potraviny, které v e-shopu nabízíme, sami dobře známe. Vaříme z nich a máme je rádi.


Nabízíme pouze kvalitu
Nesaháme hned tak po něčem. Chceme pro vás jen to nejlepší a dodavatele i výrobky si pečlivě vybíráme.


Máme fajn ceny
Naše práce nás naplňuje, proto chceme být nadále co nejvíc cenově dostupní pro každého z vás.