"Sladká tečka" nakonec

8. 7. 2016
 Čokoláda s mandlemi a goji
Vyrobte si vlastní zdravou čokoládu bez cukru, tuků, mléka, vajec, konzervantů a dalších éček! Přidejte do ní zdravím nabité Goji a sladké mandle a superzdravá čokoláda je hotová!
8. 7. 2016
 Rafaello RAW
Z obchodních řetězců jistě znáte oblíbenou kokosovou pochoutku Rafaello. Zvládnete ji však i v klidu doma - dělané ze zdravých surovin.
8. 7. 2016
 Malinový nepečený dortík
Ke krásným slunečním jarním dnům patří něco sladkého, ale lehkého a ne příliš tučného. Tento nepečený dortík splňuje všechny tyto požadavky a jeho výroba nebude trvat déle než hodinku. Zkuste :-) 
8. 7. 2016
 Domácí ovocné nanuky
Vyrobte si raz dva domácí nanuky z ovoce. Jsou úžasné hlavně pro děti, chutné, bez barviv, konzervantů a éček! 
8. 7. 2016
 Ječné palačinky
Palačinky - kdo by je nemiloval? Sladká dobrota pro malé i velké je oblíbená téměř každým. Těsto se dá připravit na mnoho způsobů. Tento recept neobsahuje pšeničnou mouku a je navíc obohacen o vanilkový puding - kombinace, které neodoláte :
8. 7. 2016
 Veganská RAW nutella
Mnoho dětí (i dospělých) miluje kakaovo-oříškovou pomazánku Nutella. Její složení není však příliš zdravé ... Udělejte si svou vlastní, která Vám bude chutnat ještě více.
8. 7. 2016
 Čokoládovo - pomerančová zmrzlina
Už jste zkoušeli domácí zmrzlinu? Je bez živočišných přísad, zdravá a báječně se hodí do teplých dní! :-) Hotová je během chviličky. 
8. 7. 2016
 Horký dýňový nápoj s kořením
Zahřejte se v chladných podzimních dnech! Lahodný dýňový nápoj Vás zahřeje a příjemně naladí třeba při večeru s oblíbenou knihou...
8. 7. 2016
 Americké lívance (vegan)
Lívance dle veganského receptu neobsahují žádnou živočišnou ingredienci - vychutnejte si tuto čistě rostlinnou dobrotu s javorovým sirupem a ovocem! :-) 
8. 7. 2016
 Mangovo - kokosový sorbet
Naprosto vynikající domácí zmrzlina, kterou si zamilujete již po prvním ochutnání!
8. 7. 2016
 Dýňové pyré
Výborné dýňové pyré využijeme v kuchyni především jako ingredienci do různých receptů - třeba do skvělých dýňových muffinů. Vyrobte si ho doma a zmrazte, vydrží Vám na dlouhou dobu v zásobě.
8. 7. 2016
 Malinovo - čokoládové řezy RAW
Úžasné řezy s malinami, ořechy a s vrstvou domácí kakaové polevy Vás nadchnou.
8. 7. 2016
 Kaštanová náplň do palačinek
K podzimnímu období patří také jedlé kaštany. Dají se jíst pečené, ale také se z nich dá vyrobit výborná náplň do palačinek :-)
8. 7. 2016
 Domácí flapjack
Flapjack, neboli ovesná tyčinka, je chutná a zdravá svačina, kterou hravě zvládnete upéct i doma. Navíc si do ní můžete přidat to, co máte nejraději :-) 
8. 7. 2016
 Bezlepkové sušenky s mandlovou vůní z vysokoprocentní čokolády
Mlsat chtějí i ti, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu. Právě pro ně (ale samozřejmě i pro všechny ostatní) jsou zde výborné bezlepkové sušenky s vysokoprocentní čokoládou. 


Dáváme poštovné zdarma

Vyberte si u nás dobroty alespoň za 1500 Kč a za poštovné nám zaplatíte jen tím, že jste.


Máme rádi ekologii
Planetu se snažíme zahlcovat nejméně, jak to jenom jde. Využíváme pouze opakovaně použitelné obaly, takže už žádné nové nemusíme nakupovat.


Víme, co prodáváme
Potraviny, které v e-shopu nabízíme, sami dobře známe. Vaříme z nich a máme je rádi.


Nabízíme pouze kvalitu
Nesaháme hned tak po něčem. Chceme pro vás jen to nejlepší a dodavatele i výrobky si pečlivě vybíráme.


Máme fajn ceny
Naše práce nás naplňuje, proto chceme být nadále co nejvíc cenově dostupní pro každého z vás.