Bionebio Arašídy nepražené BIO 200g

Bionebio Arašídy nepražené BIO 200g
nepražené, nesolené a v biokvalitě. Arašídy jsou vynikající součástí asijské kuchyně...
Naše cena: 36,80 Kč s DPH
18,40 Kč / 100 g
Dostupnost:
Skladem > 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně na prodejně:
ihned
Přepravní společností:
pondělí 25.9
KódBIONEB-090
PopisParametry

- nepražené, nesolené a navíc v biokvalitě. 

Burské oříšky nejsou ve skutečnosti ořechy, ale luštěnina. Mají však podobné množství a složení tuků jako oříšky, což znamená vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, které preventivně pomáhají v boji proti srdečním onemocněním.

Prostě ideální forma zdravého mlsání :-) .. Burské oříšky patří mezi oblíbené oříšky jen tak na mls. Většina zákazníků však preferuje oříšky solené a smažené, což samozřejmě není ta správná volba z hlediska zdravé výživy. Vězte, že těmito oříšky nebudete o nic ochuzeny. Naopak tím, že je budete konzumovat v naturální podobě získáte vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, které preventivně pomáhají v boji proti srdečním onemocněním. Obsahují také řadu stopových živin, které působí preventivně při srdečních a nádorových onemocněních a cukrovce. Stejně jako ostatní luštěniny, i burské oříšky mají schopnost stabilizovat hladinu krevního cukru a insulinu

Jak se dají využít v kuchyni??  Arašídy jsou vynikající součástí asijské kuchyně - zkuste hrst nepražených buráků do vaší příští „číny“ A jako součást sušenek, závinů a různých sladkých náplní vás jistě mile překvapí! Tepelnou úpravu DOPORUČUJEME.

 

 

Parametry a specifikace

Smrkáček